Kategorie w dziale:
Szlifierka kątowa MAKITA GA6021C
Cena netto: 789.68 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: GA6021C
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 971.31 zł
- Unikalny system tłumienia drgań skrętnych (SJS) łagodzący rozruch dla ochrony przekładni zębatej
- Szczelna konstrukcja ogranicza przedostawanie się pyłu do korpusu przekładni i silnika
- Mała obudowa przekładni zwiększa możliwość manewrowania
- Duży przycisk blokady przekładni
- Łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego
- Dioda LED informuje o podłączeniu do zasilania (zielone) i aktywacji funkcji anty-restart (czerwone migające)
- Stała kontrola prędkości obrotowej
- Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem
| Producent | Makita |
| Model |
GA6021C |
| Moc znamionowa: | 1450 W |
| Prędkość obrotów na biegu jałowym: | 9.000 obr./min |
| Średnica tarczy | 150 mm |
| Średnica otworu tarczy | 22.23 mm |
| Wymiary | 390 x 169 x 120 mm |
| Waga | 3 kg |
| Gwint wrzeciona | M14 x 2 |
Pliki do pobrania: