Gwarancja i zwroty

Twój koszyk

ilość: 0 szt. wartość: 0 PLN

HF Centrum Dystrybucyjne Sklep BHP

Program Ochrony Kupujących PayU szanuj_zycie Rękawice HF Safety allegro Drut spawalniczy HF Weld Energia elektryczn dla Firm

Gwarancja i zwroty

ZWROT TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.(Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsumentowi przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie do 10 dni od wydania towaru.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z przysługującego im prawa prosimy o zapoznanie się z szczegółami ustawy i przesłanie informacji o odstąpieniu od zakupu wraz z towarem z zachowaniem terminów przewidzianych przez ustawodawcę.

W informacji o odstąpieniu od zakupu prosimy podać koniecznie dane kontaktowe oraz nr rachunku, na który ma nastąpić zwrot zapłaconej kwoty.

 

GWARANCJA

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.hfcd.pl pochodzą z legalnych źródeł. Warunki gwarancji określają poszczególni producenci bądź importerzy. Kupując niektóre produkty za pośrednictwem www.hfcd.pl mają Państwo możliwość przedłużenia gwarancji dokonując rejestracji produktu na stronie producenta ( np. narzędzia Bosch Professional)

W celu uzyskani informacji o warunkach gwarancji konkretnego produktu prosimy o kontakt z naszymi doradcami (zakładka kontakt na stronie głównej)

Nasi dostawcy

  • Filter_service Uvex PPO KCL by Honeywell Flaxpol Delta_plus Beta Americol Pros Secura Urgent JSP Demar Protek KCL Manusweet Honeywell Reis MSA Portwest Leber Mascot Promostars AJ_group Howard Leight Sekuralt Voigt Merida Ansell Anro Olfa Abeba HFSafety cerva Fridrich Atlas Rostaing

Jeżeli planujecie Państwo zamówić duże ilości towaru, a podana przez nas cena nie jest satysfakcjonująca, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Złożymy Państwu specjalną ofertę uzależnioną od zamówionej ilości towaru.

Wypełnienie formularza nie obliguje Państwa do realizacji zamówienia

Kod towaru Ilość szt. Termin realizacji

Pola oznaczone * są wymagane

Pola oznaczone * są wymagane