Kontakt BHP

Kontakt BHP

tel. kom. 607 403 005

tel. kom. 721 910 920

kontakt-bhp@hfcd.pl

FARBY

Kategorie w dziale:

NOBILES HYDRO - Połysk - Biały 0.4l

Nobiles

Cena netto: 13.55 zł

Minimalna ilość: 1

Nr Artykułu: 5127275

Czas dostawy:

Cena brutto: 16.67 zł

Uwagi do wybranego produktu:
ilość:
Nobiles Ftalonal to nawierzchniowa farba alkidowa, dająca powłoki charakteryzujące się dobrą przyczepnością do podłoża, elastycznością oraz dobrą odpornością na czynniki atmosferyczne.
Nobiles Ftalonal to farba do ochronnego i dekoracyjnego malowania powierzchni: stalowych, żeliwnych, drewnianych, betonowych oraz tynków cementowo - wapiennych pokrytych uprzednio farbami podkładowymi lub antykorozyjnymi. Służy do malowania konstrukcji stalowych np. elementów metalowych balkonów, malowania elementów drewnianych altan czy lamperii na tynkach cementowo - wapiennych.
Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz obiektów.
 • Nobiles Hydro to emalia akrylowa wodorozcieńczalna charakteryzująca się krótkim czasem schnięcia. Uzyskane powłoki są odporne na działanie wody, promieni słonecznych, jak również innych czynników atmosferycznych.
 • Emalia Hydro przeznaczona jest do malowania dekoracyjnego powierzchni: drewnianych, betonowych i cementowo - wapiennych oraz stalowych i żeliwnych uprzednio zagruntowanych podkładem antykorozyjnym.
 • Może służyć do malowania konstrukcji stalowych np. elementy metalowe balkonów, malowania elementów drewnianych altan oraz drzwi i okien, a także lamperii na tynkach cementowo - wapiennych. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz obiektów.
 • Producent NOBILES
  Kolorystyka Biały
  Wydajność 
  ok.10 m 2 /l
  Stopień połysku Połysk
  Rozcieńczalnik  
  Woda
  Spoiwo Akryl

  Pliki do pobrania:

  Podobne

  Pokrewne

  Zapytaj o produkt: NOBILES HYDRO - Połysk - Biały 0.4l