Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 634.21 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: DBO180Z
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 780.08 zł
| Pojemnik na worek na pył: | 135246-0* |
| Papier szlifierski kpl.: | TAK |
| Producent | Makita |
| Model |
DBO180Z |
| Prędkość obr. na biegu jałowym | 7000/ 9500/ 11000 obr./min |
| Prędkość oscylacyjna | 14000 / 19000 / 22000 / min |
| Wielkość mimośrodu | 2,8 mm |
| Talerz szlifierski | 123 mm |
| Papier szlifierski | 125 mm |
| Napięcie zasilania/obsługiwane akumulatory | 18V / 1,5 / 3,0 / 4,0* Ah |
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...