Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 985.92 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: BO4901
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1212.68 zł
| Producent | Makita |
| Model |
BO4901 |
| Moc znamionowa: | 330 W |
| Częstotliwość skoków na biegu jałowm | 2.000 /min |
| Średnica ruchu oscylacyjnego | 2.6 mm |
| Wielkość papieru | 115 x 280 mm |
| Wielkość papieru mocowania na rzep | 115 x 232 mm |
| Powierzchnia szlifująca | 115 x 229 mm |
| Wymiary | 289 x 123 x 147 mm |
| Waga | 2.7 kg |
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...