Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 890.17 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: DGA506ZJ
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1094.91 zł

| Walizka systemowa Makpac typ 3: | 821551-8 |
| Wkład do walizki systemowej: | 838175-3 |
| Uchwyt boczny: | 158237-4 |
| Flansza dociskowa: | 224415-9* |
| Nakrętka kontrująca: | 224554-5* |
| Klucz do nakrętki kontrującej: | 782423-1 |
| Osłona tarczy szlifierskiej: | 123145-8* |
| Tarcza do szlifowania zgrubnego: | A-80656 |
*Dostarczany jako część zamienna
| Producent | Makita |
| Model |
DGA506ZJ |
| Prędkość obr. na biegu jałowym | 8500 obr./min |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Wymiary (DxSxW) | 362 x 140 x 145mm |
| Ciężar | 2,6 kg |
| Napięcie | 18 V |
| Obsługiwane akumulatory | 1,5 / 3,0 / 4,0 / 5.0 Ah |
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...