Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 5728.05 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 105-23-5,5 PREMIUM
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 7045.50 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 105-23-5,5 PREMIUM |
| napięcie zasilania | 400V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 23 m |
| wydajność | max 1750 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 8 mm |
| moc silnika | 3700 W |
| krócieć tłoczny/wąż | 4”/100 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 6-14-0,55
834.32 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 60-10-4
2373.11 zł
Pompa zatapialna Omnigena 100QDFU PREMIUM
11672.52 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-1,1 400V
1280.85 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 1,1 INOX PRO
1434.94 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 250F
310.38 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...