Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 364.03 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: 9558HNRG
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 447.76 zł
Dostarczone wyposażenie:
| Osłona: | 123099-9* |
| Uchwyt boczny: | 153489-2* |
| Kołnierz mocujący: | 224415-9* |
| Nakrętka kołnierza: | 224554-5* |
| Klucz do nakrętek czołowych: | 782423-1 |
| Tarcza szlifierska: | D-18465 |
*Dostarczarny jako część zamienna
| Producent | Makita |
| Model |
9558HNRG |
| Prędkość obr. na biegu jałowym | 11000 obr./min |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Wymiary (DxSxW) | 271 x 139 x 106 mm |
| Ciężar | 2.1 kg |
| Gwint wrzeciona | M14 x 2 |
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...