Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 791.91 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 40-6-1,1
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 974.05 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 40-6-1,1 |
| napięcie zasilania | 400V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 9 m |
| wydajność | max 966 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 5 mm |
| moc silnika | 1,1 kW 2,4 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 3”/75 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 6-7-0,25
959.12 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 18-10-1,1 septic z rozdrabniaczem
1351.73 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,55 septic
879.24 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-0,55
834.32 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 250F
310.38 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-14-1,1
923.15 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...