Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 881.96 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 10-10-0,75
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1084.81 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 10-10-0,75 |
| napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 12 m |
| wydajność | max 250 l/minn |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 25 mm |
| moc silnika | 2,4 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 2”/∅52 |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-1,1 septic
1130.74 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 1,1 INOX PRO
1434.94 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,55 economic
834.32 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 50-10-4
2781.42 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 7-12-1,1 z rozdrabniaczem
936.12 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-15-2,2
1646.70 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...