Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 845.68 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 0,37-2P
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1040.19 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 0,37-2P |
| napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 7 m |
| wydajność | max 400 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 40 mm |
| moc silnika | 0,375 kW 3,25 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 2”/52 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-14-1,1
923.15 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 3-18-0,55
813.98 zł
Pompa zatapialna Omnigena TP750BW/INOX
323.34 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 7-12-1,1 z rozdrabniaczem
936.12 zł
Pompa zatapialna Omnigena TP400
181.04 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 84-40-7,5 PREMIUM
9590.70 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...