Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 2625.47 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 50-21-2,2 PREMIUM
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 3229.33 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 50-21-2,2 PREMIUM |
| napięcie zasilania | 400V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 21 m |
| wydajność | max 830 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 8,5 mm |
| moc silnika | 2200 W |
| krócieć tłoczny/wąż | 3”/75 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-1,1 z rozdrabniaczem
1192.61 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 18-18-0,75 PROFESIONAL
1273.35 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-15-2,2
1646.70 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 25-10-2,2
1783.43 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 7-8-0,75 z rozdrabniaczem
854.38 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 105-23-5,5 PREMIUM
7045.50 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...