Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 4035.36 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena 90-18-3,7 PREMIUM
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 4963.49 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 90-18-3,7 PREMIUM |
| napięcie zasilania | 400V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 18 m |
| wydajność | max 1500 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 8 mm |
| moc silnika | 3700 W |
| krócieć tłoczny/wąż | 4”/100 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 1300 FURIA
610.49 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 150-10-7,5
5868.05 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 7-12-1,1 z rozdrabniaczem
936.12 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,55 septic
879.24 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 6-10-0,37
425.30 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-30-4
2712.77 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...