Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 2205.50 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 15-30-4
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 2712.77 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 15-30-4 |
| napięcie zasilania | 400V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 36 m |
| wydajność | max 380 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 25 mm |
| moc silnika | 4 kW 8,2 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 1,5”/50 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 40-6-1,1
974.05 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 6-10-0,37
425.30 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 84-40-7,5 PREMIUM
9590.70 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-1,1 400V
1280.85 zł
Pompa zatapialna Omnigena TP550
190.61 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 18-18-0,75 PROFESIONAL
1273.35 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...