Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 761.07 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 6-25-1,1
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 936.12 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 6-25-1,1 |
| napięcie zasilania | 400V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 28 m |
| wydajność | max 200 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 5 mm |
| moc silnika | 1,1 kW 2,4 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 1,5”/40 mm |
Pompa zatapialna Omnigena 80QDFU PREMIUM
10185.79 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 35-7-2,2
2337.32 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 25-10-2,2
1783.43 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 50-10-4
2781.42 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 1,1 INOX PRO
1434.94 zł
Pompa zatapialna Omnigena 100QDFU PREMIUM
11672.52 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...