Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 1900.26 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 35-7-2,2
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 2337.32 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 35-7-2,2 |
| napięcie zasilania | 400V/100Hz |
| wysokość podnoszenia | max 12 m |
| wydajność | max 800 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 25 mm |
| moc silnika | 2,2 kW 4,6 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 3”/75 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,75
1084.81 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 75-5-2,2
1605.52 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 0,37-2P
1040.19 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 1,1 INOX PRO
1434.94 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 18-18-0,75 PROFESIONAL
1273.35 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 105-23-5,5 PREMIUM
7045.50 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...