Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 229.92 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 180F
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 282.80 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 180F |
| napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 7 m |
| wydajność | max 133 l/min ( 7980 l/h) |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 18 mm |
| moc silnika | 0,18 kW (180W) |
| krócieć tłoczny/wąż | 40/32 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,55 septic
879.24 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 20-15-1,5
1078.10 zł
Pompa zatapialna Omnigena 100QDFU PREMIUM
11672.52 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 40-6-1,1
974.05 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-1,1 400V
1280.85 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 18-18-0,75 PROFESIONAL
1273.35 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...