Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 1153.79 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 65-5-1,5
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1419.16 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 65-5-1,5 |
| napięcie zasilania | 400V/100Hz |
| wysokość podnoszenia | max 7 m |
| wydajność | max 1650 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 5 mm |
| moc silnika | 0,75 kW 6 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 4”/100 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 50-21-2,2 PREMIUM
3229.33 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 7-16-1,5 z rozdrabniaczem
979.03 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 250F
310.38 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 84-40-7,5 PREMIUM
9590.70 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 60-10-4
2373.11 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 6-7-0,25
959.12 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...