Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 1136.21 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 0,75 INOX PRO
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1397.54 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 0,75 INOX PRO |
| napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 11 m |
| wydajność | max 250 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 30 mm |
| moc silnika | 0,75 kW |
| krócieć tłoczny/wąż | 11/4"/2" mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,75
1084.81 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 1,1 INOX PRO
1434.94 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,75 z rozdrabniaczem
1195.13 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-1,1 400V
1280.85 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 18-10-1,1 septic z rozdrabniaczem
1351.73 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 6-14-0,55
834.32 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...