Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 683.51 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: GA6021
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 840.72 zł
| Producent | Makita |
| Model |
GA6021 |
| Moc znamionowa: | 1050 W |
| Prędkość obrotów na biegu jałowym: | 10.000 obr./min |
| Średnica tarczy | 150 mm |
| Średnica otworu tarczy | 22.23 mm |
| Wymiary | 284 x 172 x 120 mm |
| Waga | 2.8 kg |
| Gwint wrzeciona | M14 x 2 |
Szlifierko-polerka MAKITA SA5040C
1129.89 zł
Akumulatorowa szlifierka kątowa MAKITA DGA504ZJ
1056.43 zł
Szlifierka oscylacyjna MAKITA BO3710
513.06 zł
Szlifierka kątowa Flex LE 9-11 125 L-BOXX
855.85 zł
Szlifierka kątowa MAKITA GA6040C
974.81 zł
Akumulatorowa szlifierka kątowa MAKITA DGA452Z
609.83 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...