Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 779.77 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 3-24-0,75
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 959.12 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 3-24-0,75 |
| napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 28 m |
| wydajność | max 120 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 5 mm |
| moc silnika | 0,75 kW 6 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 1”/25 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 3-13-0,25
619.45 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 18-20-2,2
1512.75 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 105-23-5,5 PREMIUM
7045.50 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,55 septic
879.24 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 1800 Furia
867.26 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-30-4
2712.77 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...