Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 1327.24 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 9-22-2,2
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1632.51 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 9-22-2,2 |
| napięcie zasilania | 400V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 24 m |
| wydajność | max 366 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 25 mm |
| moc silnika | 2,2 kW 4,6 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 1,5”/50 mm |
Pompa zatapialna Omnigena 100QDFU PREMIUM
11672.52 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 50-21-2,2 PREMIUM
3229.33 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 180F
282.80 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 6-7-0,25
959.12 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 18-20-2,2
1512.75 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 10-10-0,55 economic
834.32 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...