Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 945.22 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 15-7-1,1 230V
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1162.62 zł
| moc silnika | 1,1 kW 2,5 A / 6 A |
| napięcie zasilania |
230V/50Hz |
| krócieć tłoczny/wąż | 1,5”/75 mm |
| wysokość podnoszenia | max 10 m |
| wydajność | max 380 l/min |
| maks. średnica zanieczyszczeń | 25 mm |
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 15-7-1,1 |
| napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 10 m |
| wydajność | max 380 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 25 mm |
| moc silnika | 1,1 kW 2,5 A / 6 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 1,5”/75 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 84-40-7,5 PREMIUM
9590.70 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 20-15-1,5
1078.10 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 50-21-2,2 PREMIUM
3229.33 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 100-3,5-2,2
1750.50 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-1,1 z rozdrabniaczem
1192.61 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 3-18-0,55
813.98 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...