Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 1423.17 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena 100-3,5-2,2
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1750.50 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | 100-3,5-2,2 |
| napięcie zasilania | 400V/50Hz |
| wysokość podnoszenia | max 5 m |
| wydajność | max 2250 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 25 mm |
| moc silnika | 0,75 kW 6 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 2,2 kW 4,6 A |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 20-15-1,5
1078.10 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 250F
310.38 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 90-18-3,7 PREMIUM
4963.49 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 750F
471.32 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 7-8-0,75 z rozdrabniaczem
854.38 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 6-25-1,1
936.12 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...