Uzdatnianie sprężonego powietrza w przemyśle
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
Cena netto: 1305.30 zł
Minimalna ilość: 1 szt
Nr Artykułu: Omnigena WQ 75-5-2,2
Czas dostawy: Zadzwoń (34) 390 67 38
Cena brutto: 1605.52 zł
| Producent | Omnigena |
| Model | WQ 75-5-2,2 |
| napięcie zasilania | 400V/100Hz |
| wysokość podnoszenia | max 7 m |
| wydajność | max 1660 l/min |
| maksymalna średnica zanieczyszczeń | 25 mm |
| moc silnika | 2,2 kW 4,6 A |
| krócieć tłoczny/wąż | 4”/100 mm |
Pompa zatapialna Omnigena WQ 3-18-0,55
813.98 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-30-4
2712.77 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-7-1,1 230V
1162.62 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 100-3,5-2,2
1750.50 zł
Pompa zatapialna Omnigena 80QDFU PREMIUM
10185.79 zł
Pompa zatapialna Omnigena WQ 15-15-2,2
1646.70 zł
Powietrze, które nas otacza jest zanieczyszczone cząstkami brudu, oleju, wody itp. Podczas przebiegu sprężania powietrza dochodzi do zagęszczenia zanieczyszczeń. Tego rodzaju ...
W miejscach pracy, na różnych stanowiskach, na których nie można stosować rękawic ochronnych, jedyną możliwością ograniczającą kontakt skóry rąk ze szkodliwymi substancjami jest...
Każda z par obuwia powinna zawierać oznakowanie czytelne i trwałe poprzez ostemplowanie lub wytłoczenie odpowiednich symboli. Buty ochronne powinny być dostarczone wraz z instrukcją...
Ochrona przed upadkiem Prace na wysokości należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich...
Poniższa tabela prezentuje charakterystykę poszczególnych produktów chroniących głowę
EN/ISO10819:1996 Wibracje i uderzenia pochodzenia mechanicznego EN12477:2001/A1:2005 Rękawice ochronne dla...